Copyright 2016 Koneser Piękna

Created with Webwave CMS

KONTAKT

WAŻNE INFORMACJE:

 

  • Przed przystąpieniem do zabiegu należy wyeliminować wszelkie przeciwwskazania, oraz zaprzestać stosować środki obniżające krzepliwość krwi, np. aspiryna (ok 2 tyg. przed zabiegiem).

  • Preparat dobierany jest odpowiednio do skóry i potrzeb klienta, po wcześniejszej konsultacji oraz wykluczeniu przeciwwskazań.

  • Przed zabiegiem zastosowany jest preparat znieczulający.

  • Preparat podawany jest śródskórnie w formie niewielkich mikronakłuć co 0,5-1,5 cm na głębokość od 1 do 3,4 mm (w zależności od gęstości preparatu i miejsca zabiegowego).

  • Ślady iniekcji na skórze widoczne są w postaci małych uwypukleń przypominających bąbelek lub kropelkę wody umieszczoną pod powierzchnią skóry.

  • Mogą pojawić się delikatne zasinienia lub krwiaki, szczególnie w przypadku trafienia igłą w naczynko krwionośne, które powinny ustąpić w ciągu 48h.

  • Na drugi dzień można zastosować makijaż mineralny i zatuszować ewentualne zaczerwienienia.

KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

 

 

Oferta zabiegów z dziedziny kosmetologii estetycznej skierowana jest do osób, które w szybkim czasie chcą poprawić wygląd swojej skóry. 

 

Od kilku lat bardzo popularna i wysoce efektywna stała się mezoterapia igłowa.

 

 Technika mikronakłuć wykorzystuje powstały uraz jako naturalną odpowiedź skóry do stymulacji komórek naskórka i skóry właściwej. W konsekwencji poprawia się mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych (lipoliza). Składniki aktywne mają możliwość optymalnego działania, ponieważ docierają bezpośrednio w miejsca tego wymagające.

 

Mezoterapia igłowa daje długotrwałe efekty w postaci odżywienia, dotlenienia komórek głębiej położonych, spłycenia drobnych zmarszczek mimicznych oraz poprawienia gęstości i spoistości skóry.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOWOŚĆ! 

Mezoterapia igłowa owłosionej skóry głowy innowacyjnym preparatem DR CYJ HAIR FILLER!

Kliknij zdjęcie poniżej i dowiedz się więcej.